Број на оглас: 3251403
Објавен на: 18.01.2021, 08:55
1 / 4

VW POLO 1.4TDI 03"/DELOVI

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4TDI 55KW 2003GOD/IMA SE STO VI TREBA/EFTINO/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO