Број на оглас: 3250376
Објавен на: 17.05.2019, 13:26
1 / 12

MERCEDES CLS 320 CDI

11.500 € Цената не е фиксна 11.111.111 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
166 kw / 226 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e uvezena od Italia so orginal km so site servisi i e vo extra sostojba za poveke informacii javetese na 072 777 947