Број на оглас: 3250257
Објавен на: 22.06.2019, 15:41
1 / 12

iPhone 6 16gb GOLD

165 €
Марка:
Apple
Модел:
iPhone 6 16gb GOLD
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam iPhone 6 gold 16 gb kako nov so AirPods - Apple
raboti na site simkarti!!

MOZE I ZAMENA

nova Staklena folia i fotrolla
CENA FIX!