Број на оглас: 3250209
Објавен на: 16.05.2019, 18:13
1 / 4

Продавам Зајци Prodavam Zajci

300 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Зајчињата се малечки најчесто од сортата Оријаши, цената е во зависност од возраста на зајчето