Број на оглас: 3250049
Објавен на: 20.05.2019, 13:43
1 / 8

Velosiped Merida Kalahari 550

110 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Velosiped Merida Kalahari 550 , doneseno od Śfajcarija , Shimano kosnici , Shimano mekanizam na berzini , gumi Michelin Country Rock, velosipedot moze da go vidite vo sekoe vreme , odlicna sostojba