Број на оглас: 3249760
Објавен на: 16.05.2019, 17:46
1 / 7

Opel Omega 2.0 16V | 1999

2.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Omega 2.0 16V | 1999

Kolata e proizvodena vo 1999, so prva registracija vo 2002. Ima atestiran plinski ured. Pred nedela ima menjato gumici na ventili. Registrirano do 07.04.2020

Od oprema:
- Parking senzori
- Centralno zaklucuvanje
- Bord compjuter
- Servo volan
- El.prozorci
- El.retrovizori so geraci
- El.sedista
- Komandi na volan
- El.zavesa na zadno stalko
- Klimatronik (dvozonska)

Za poveke informaci:
070298883