Број на оглас: 3249500
Објавен на: 03.06.2019, 01:37
1 / 7

Subaru Forester 2.0 diesel

8.000 € Цената е фиксна
Марка:
Subaru
Модел:
Forester
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
108 kw / 147 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Noseno od svajcarija registrirana so zelen karton BEZ ZAMENA