Број на оглас: 3249091
Објавен на: 01.04.2020, 18:38
1 / 8

Mercedes A 160

1.300 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 160
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo ispravna sostojba reg do 27.07.2020 so full oprema se funkcionira realni km uvezeno od ch vtor gazda vo mk moze zamena za poveke inf. Na tel.075 350 103