Број на оглас: 3248664
Објавен на: 18.05.2019, 19:27
1 / 4

Citroen

1.599 € Цената не е фиксна 1.699 €
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
71 kw / 97 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.