Број на оглас: 3248580
Објавен на: 23.05.2019, 06:11
1 / 5

Ford eskort 1.8 D

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fordot e vo solidna sostojba redovno odrzuvan,cena po dogovor.
info na tel 078 338 353-Zoran