Број на оглас: 3248554
Објавен на: 22.04.2021, 17:12
1 / 12

Audi A4 2.0TDI 150ks Design VIRTUAL COCKPIT-FULL

По Договор Цената не е фиксна 22.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A4 2.0TDI DESIGN 110kw (150 kс) прва регистрација 26.2.2016година, со изминати 115000км, со сервисна книга и фактури од сите сервиси во овластен Ауди сервис, неудирана и максимално зачувана без ниту една грепка, со многу дополнителна опрема, покрај опремата за DESIGN линијата
-Mythos металик црна боја,
-Алуминиуски фелни 7,5х17
-Навигационен систем ПЛУС со MMI touch-8,3" дисплеј, слот за СИМ картичка, WLAN hotspot, борд компјутер 7" дисплеј,
-Comfor key со сензор за отворање на багажната врата,
-Audi connect,
-Audi smartphone interface-AUX IN, 2 USB, Audi music interface,
-Audi sound sistem, DVD, 2 SD card,
-Аudi active lane assist,
-Audi Pre Sense City,
-Aluminium ellipse 3D внатрешна декорација
-систем за препознавање знаци,
-паркинг сензори напред и назад со асистенција за паркирање,
- спортска суспензија,
-LED + Bi Xenon светла
-амбиентално осветлување,
-хром пакет-хромирани лајсни на предна маска, предни дифузери и околу стаклата и хромирана издувна цевка,
-алуминиумски лајсни на рачките на вратите,
-заден дифузер во Matt black titanium боја
-асистенција за долго светло,
-темпомат,
-комфорни седишта со штоф Concept,
-сензори за светло, дожд, замор, фронтален судар, притисок на гуми....

-БУКВАЛНО КАКО НОВА

-цена на ново возило 51.200 евра

-замена исклучиво со Фолксваген или Ауди (Голф, Поло, Т-рок, А3) над 2016 година со ваша доплата