Број на оглас: 3248508
Објавен на: 18.07.2019, 23:34
1 / 8

CITROEN C3 1.4 HDI

3.200 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Citroen C 3 1.4 HDI 2005 GOD, registrirana do 29.03.2020 zelen karton, so 191*** km pominati so garancija i servisna kniska od Svajcarija. Moze zamena so vasa doplata.