Број на оглас: 3247408
Објавен на: 29.01.2020, 09:13
1 / 2

Vitrina za kolaci frizider za torti

500 € Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vitrina za kolaci vo super sostojba, dimenzi 1.50!