Број на оглас: 3246841
Објавен на: 22.07.2019, 16:59
1 / 12

SEAT LEON 2.0 TDI(103KW-140KS) -10 FABRIKA NOVV !!!

6.000 € Цената е фиксна 6.050 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во апсолутно перфектна состојба, (200,000 во моментов), и е чувана и сервисирана за своја душа.

Во колата нема дополнителни скриени трошкови освен нафта !!!