Број на оглас: 3246377
Објавен на: 17.07.2019, 12:55
1 / 12

Audi A4 S-Line 2.0TDI 140ks 2005 godina - extra

4.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.0TDI S-line 103kw 140ks 2005 godina

Kolata e kompletno servisirana i registrirana do 4ti mesec 2020godina

- 17 al bandazi so dobri gumi
- S-line kozen interier
- Crn tavan
- klimatronik
- S-line volan
- Parking senzori
- El. retrovizori-avtomatsko zatvoranje i otvoranje
- Maglenki