Број на оглас: 3246210
Објавен на: 17.05.2019, 13:23
1 / 4

Gumi 245 40 18 YOKOHAMA

10.800 МКД 11.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi 245 40 18 yokohama 5mm sharka