Број на оглас: 3245756
Објавен на: 21.05.2019, 21:15
1 / 8

Prodavam ford galaxy 1.9 tdi 116 ks bg tabli ful oprema

1 € Цената не е фиксна 1.950 €
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 8.2019 so tehnicki pregled zelen karton platen danok za 2019 napraven golem servis pred 25.000 km so 4 zimni gumi klimatronik ispravan fabricki ksenon 7 sedista stegnato bez tropanje nova letva so 3 kluca

Moze da se prefrle samo na lice so bg pasos