Број на оглас: 3245597
Објавен на: 14.02.2020, 23:30
1 / 5

Se prodava prokolica / prikolka

1.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Приколката е во одлична состојба. Носивост 6 тони со две осовини. Одлични гуми. НЕ Е КИПЕР.