Број на оглас: 3245441
Објавен на: 17.09.2019, 20:11
1 / 5

Продавам магацин 700 м2 во Битола

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
700 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Продавам магацин 700 м2 во Фринко Битола.
За подетални информации јавете се на 078488940