Број на оглас: 3244822
Објавен на: 06.04.2020, 17:49
1 / 4

Mercedes Benz 1213 odlicna sostojba

1.999 € 2.199 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava Mercedes 1213 vo odlicna sostojba,dobri gumi ima i cerada

info: 078 353 850 Goran