Број на оглас: 3244814
Објавен на: 31.03.2020, 12:29
1 / 2

IMT 539 i prikolica Beogradska

4.499 € 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava imt 539 odlicno zacuvan so hidraulicen volan 2009
cena 4500e

info na 078 353 850 Goran