Број на оглас: 3244709
Објавен на: 19.05.2019, 16:54
1 / 9

Sharp smart tv 43"

15.000 МКД
Марка:
Sharp
Производ:
LCD
Големина:
107 cm (42 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Sharp smart televizor 43 in4i koristen 1 godina ima garancija uste 4 godini