Број на оглас: 3244691
Објавен на: 15.07.2019, 17:33
1 / 12

Opel corsa avtomatik

1.950 € 1.999 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba. 1.4 90ks, registrirana cela godina