Број на оглас: 3244070
Објавен на: 14.07.2019, 12:34
1 / 8

Vw touran 1.9 tdi 105 ks 7 sedista

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw touran 1.9 tdi 105 ks
Bord kompjuter
Trokrak vola
Radio cd
Tempomat
5+2 sedista
Podesuvanje na volan
Dva kluca
Aluminski bandasi so letni gumi