Број на оглас: 3243058
Објавен на: 18.05.2019, 09:12
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE klimatronik el stakla el retrovizori 2 kluca servisna kniska 4 skros novi gumi moze proverka po vasa zelba pismena notarska garancija za kolata za poveke samo
Na tel 077695955