Број на оглас: 3242996
Објавен на: 02.08.2020, 10:07
1 / 4

APRILIA 500 ccm

1 €
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2005
Модел:
Atlantic sprint 500
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 500 ccm Aprilia Atlantic prv sopstvenik fabricka sostojba. Registrirana