Број на оглас: 3242658
Објавен на: 30.06.2020, 19:52
1 / 1

PCI-E Riser za mining Rejzeri

550 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


NOVI rejzeri za graficki karticki za MINING
- 3.0 USB 60 cm VER 006C
RABOTAT EXTRA.
tel.071 636 777