Број на оглас: 3242070
Објавен на: 14.08.2019, 12:53
1 / 12

Vw Touareg R5 2.5 TDI -05

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vw Touareg R5 2.5 TDI God:2005/04
So Ful Oprema uvezen od CH
Registriran zelen karton
Sacuvan do max vredi da se vidi
Moze Zamena
Tel: 071-553-111