Број на оглас: 3241977
Објавен на: 14.02.2020, 22:03
1 / 10

МАГАЦИН ВО ЗОНА СЕВЕР СТРУМИЦА

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1750 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава или продава магацин со вкупна површина од 5000 м2 во индустриска зона север Струмица од кои 1750 м2 е магацински простор. Опремен со 2 поголеми канцеларии и 1 помала канцеларија, 2 вц простории, со 3 пристапни рампи (можност и за повеќе), пристапност од сите страни, погоден за секаква намена. За подетални информации на следниве телефонски броеви 071 205 342 и 071 205 343.