Број на оглас: 3240108
Објавен на: 13.06.2019, 21:38
1 / 4

5*108 FORD 16"

220 € Цената е фиксна 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 modela na bandazi-kompleti orginal FORD 5x108 so letni gumi 205/55/16 vo super sostojba