Број на оглас: 3240100
Објавен на: 17.04.2019, 17:48
1 / 1

BlackView A7 (HUAWEI setra firma) koristen minimalmo

4.200 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
A7 Blackviev
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


huawei za malku pari odlicen mobilen od firma blackview setra firma na huawei dve godini se na pazar mnogu pogodeni mobilni a7 e od novite modeli sotojba kako nov so dva slota za sim karti i eden slot za memorija na 4 g mreza raboti na site operatori

 cellular shop GV (претпријатие)