Број на оглас: 3240062
Објавен на: 22.07.2019, 08:31
1 / 8

GOLF 3 TDII...KLIMA...REG....98 GODINA...... EXTRA CENA....

999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO MN DOBRA SOSTOJBA
MOTOR 1.9 TDI ODLICEN
REGISTRIRAN DO 11 MESEC
POSLEDNA SERIJA NA TROJKA 98 JOKER
GODINA 1998
.. KLIMA..
.. ABS...
... AIRBAG...
I DR RABOTI
..... EXTRA CENA.....

076 552 882
078-450-703