Број на оглас: 3240058
Објавен на: 16.05.2019, 21:20
1 / 12

Do stariot unversitetot

690 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
86 m²
Греење:
Централно
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Ilindenska

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena za kuka ili stan na prizemje ili prv sprat