Број на оглас: 3239950
Објавен на: 13.06.2019, 22:09
1 / 12

ALFA ROMEO 159 jtdm - 2010

4.500 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Alfa 159 od 2010 god,
1.9 jtdm,120ks,so 6 brzini.
Avtomobilot e vo odlicna sostojba,uvezen e od Monte Carlo,i se plateni site davacki do registracija.
Za povekje info mozete da se obratite na :
070.714-259
Tel broj podolu vo oglasot ne e aktiven.