Број на оглас: 3239852
Објавен на: 10.05.2019, 19:00
1 / 1

BOSS Pedali

45 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Novi Novi !!! Boss pedali
turbo distortion nova 45 evra PRODADENA
phaise shifter nova 90 evra
chorus ensamble 50 evra PRODADENA