Број на оглас: 3239822
Објавен на: 18.04.2019, 17:14
1 / 1

Se prodava nova ne koristena bodalka

9.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova ne koristena bodalka i deset novi kaseti.