Број на оглас: 3239604
Објавен на: 19.04.2019, 08:07
1 / 4

Polarizirani ocila / naocari za sonce RayBan

300 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


Поларизирани очила за сонце во стилот на Ray-Ban со UV400 заштита, одличен квалитет и неповторлива цена. Имаат еластична заштита од кршење. Цена 300ден. + трошоци за испорака.
КОНТАКТ: 077/866-336