Број на оглас: 3239506
Објавен на: 15.06.2019, 15:19
1 / 4

BANDAZI-BANDASI-FELNI 5x108 FORD 16"

220 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus C-Max
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 modela na bandazi-kompleti orginal FORD 5x108 so letni gumi 205/55/16 vo super sostojba