Број на оглас: 3239497
Објавен на: 13.06.2019, 09:06
1 / 3

5x108 ORGINAL FORD 16"

220 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 modela na bandazi-kompleti orginal FORD 5x108 so letni gumi 205/55/16 vo super sostojba