Број на оглас: 3239283
Објавен на: 20.12.2020, 11:57
1 / 4

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
41 m²
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извонредна состојба има 41м2. Цена по договор .