Број на оглас: 3238990
Објавен на: 16.05.2019, 19:06
1 / 10

Mercedes E320 CDI 4Matic avantgarde sport packet PANORAMA

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E320 CDI 4Matic 224 ps avantgarde sport packet so naj full oprema
Panorama