Број на оглас: 3238368
Објавен на: 16.06.2019, 11:50
1 / 3

ST ZXS-7-A20

1.200 МКД
Марка:
Останато
Големина на екранот:
7" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Tabletot e ispraven i super zacuvan. Sleduva so polnac. Cena 1200den.