Број на оглас: 3238279
Објавен на: 30.06.2020, 15:23
1 / 3

Selo ZVEGOR

10 €
Квадратура:
515 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naogja na 20metri ot patot na kukite odma nad rabotilnicata na Dani mebel.tal:078553682