Број на оглас: 3237808
Објавен на: 27.05.2019, 11:05
1 / 8

GOLF 3 1.9 TD VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 3
MOTOR 1.9 TD PERFEKTEN...
KAROSERISKI SOCUVAN
ENTERIER SOCUVAN
REGISTRIRAN
SHIBER
CENTRALNO I DR DR
TELL...

078-450-703
076 552 882