Број на оглас: 3237541
Објавен на: 16.04.2019, 09:00
1 / 1

PRODAVAM HUAWEI P10. MOZNA E ZAMENA.

6.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
p10
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM HUAWEI P10, CRNA BOJA.
TELEFONCETO E ODLICNO ZACUVANO, SAMO IMA SLAB DOMET NA WIFI. RABOTI NA SITE MREZI. ** MOZNA E ZAMENA.**

ZVONETE SAMO NA:075-950-499
ZVONETE SAMO NA:075-950-499
ZVONETE SAMO NA:075-950-499