Број на оглас: 3237378
Објавен на: 27.05.2019, 11:05
1 / 6

GOLF 2 1.6 D MN DOBRA

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1991
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO MN DOBRA SOSTOJBA
MOTOR ODLICEN 1.6 D
KAROSERISKI ZACUVAN
STEGNAT ZA VOZENJE
078-450-703
076 552 882