Број на оглас: 3237261
Објавен на: 19.04.2019, 10:18
1 / 12

PEUGEOT 307 1.6 HDI.2005 g.FUL OPREMA

2.999 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 307 1.6 HDI. NOEMVRI-2005 g.
NOV UVOS-EURO 4 MOTOR.
FUL OPREMA
VO ODLICNA SOSTOJBA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.