Број на оглас: 3236463
Објавен на: 03.04.2020, 12:19
1 / 4

Prodavam gumi ganc novi RASPAR 14,15,16,17,18ki

20 € Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
50
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi ganc novi.. Pratete slika i broj koj Vi treba keVi javam.. 25e,30e,40e 50e..