Број на оглас: 3235886
Објавен на: 16.04.2019, 11:39
1 / 3

Se prodava 5s

4.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple
Модел:
5s
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava vo ispravna sostojba zacuvan moze i zamena
Lice za kontakt 078 364 927 Magdalena