Број на оглас: 3235855
Објавен на: 11.04.2019, 18:18
1 / 4

Продавам вила

35.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1995
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Партизанска бб

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам вила во Крушево, 65 м квадратни, со подрум и гаража, комплетно изолирана фасада, две бетонски плочи, наместена. За повеќе детали можете да не контактирате на телефон.
070 404591 - Бранко

Потврден огласувач
 Бранко Стефановски